Для фізичних осіб

Фізичні особи в своєму виборі правильної утилізації непридатного обладнання не обмежені чинним законодавством України.

На сьогоднішній день не існує закону або інших підзаконних актів, які регламентують правила поводження з відходами застарілої техніки та обладнання для фізичних осіб, крім Закону України «Про відходи». При цьому для фізичних осіб не передбачено жодної відповідальності за «неправильну» утилізацію застарілої техніки і обладнання.

Проте, для захисту навколишнього середовища, для збереження нашого життєвого простору від негативних наслідків викидання застарілої техніки та обладнання на звалища, ми рекомендуємо всім здавати Вашу застарілу техніку на утилізацію, тим більше, що для фізичних осіб така послуга виконується на безкоштовній і добровільній основі , а в деяких випадках Ви зможете за це отримати компенсацію.

За подробицями звертайтеся за вказаними в контактах телефонах.

О нас:

ТОВ «ВДМ-Україна» було засновано в 2012 році. За цей час нашими клієнтами стали понад 1000 підприємств України і філій міжнародних компаній. Більше 90% наших клієнтів стали нашими постійними клієнтами. Географія виконання робіт охоплює 100% території України (крім зони ООС і Автономної республіки Крим). Офіси в м. Дніпро та у м. Харків дозволяють оперативно виконувати роботу в будь-якій точці України

Наші переваги:

  • Оперативність виконання робіт
  • Безкоштовне вивезення техніки по всій території України
  • Досвід роботи на ринку утилізації понад 8 років
  • Утилізація техніки «Під ключ» від діагностики до добування дорогоцінних металів.

Контактні дані:

Ліцензія Державної Пробірної служби серія АД №036483

Адреса: 49083, м. Дніпро, вул. Каштанова, 16

+380 67 727 44 99

+380 50 727 44 99

+380 73 727 44 99

e-mail: mail@vdm.net.ua

Copyright © ООО «ВДМ-Украина» 2012-2021 Все права защищены

Русская версия сайта